Galeria Askana
Galeria Askana

Salon polskiej firmy produkującej wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe będzie uruchomiony w gorzowskiej Galerii Askana. 14. czerwca 2013 roku swoją działalność rozpocznie salon 4F.

Zgodnie z umową pomiędzy 4F a CREAM, zarządcą Galerii Askana, salon marki będzie zlokalizowany na parterze Galerii Askana i zajmie 107 mkw. powierzchni.

Data otwarcia nowego salonu została wybrana nieprzypadkowo. Jak zdradza Bartłomiej Bujnowski, marketing manager Galerii Askana – 14. czerwca w naszym obiekcie odbędzie się losowanie pól startowych do zawodów Grand Prix na żużlu, które odbędą się właśnie w Gorzowie. Znając zamiłowanie gorzowian do sportu motorowego, przewidujemy tłumy fanów w centrum – zatem, otwarcie salonu sportowego tego dnia to strzał w dziesiątkę.

4F to polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje 4F powstają w oparciu o aktualne trendy mody oraz opinie i wskazówki sportowców z różnych dyscyplin, z którymi firma regularnie współpracuje. Marka rozpoznawalna jest także dzięki współpracy sponsorskiej z gronem czołowych polskich sportowców zimowych.

Będzie to drugi salon marki w Gorzowie Wielkopolskim. Debiut miał miejsce w centrum handlowym Nova Park, należącym do Futureal i grupy Caelum Development, która jest też właścicielem Galerii Askana.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.