Yups!
Yups!

Pierwszy sklep marki Yups! w Warszawie zajmie powierzchnię 80 mkw. Dzięki temu swoją ofertę modową pod koniec czerwca tego roku poszerzy Galeria Rembielińska.

Yups! To marka odzieżowa obecna na polskim rynku od 1995 roku. Kolekcje ubrań marki Yups! dla dziewcząt i kobiet dostępne są w sklepach na terenie całego kraju. Sklepy sieci znajdują się najczęściej w miastach przekraczających 25 tys. mieszkańców. Obecnie w Polsce działa około 40 salonów marki oraz sklep internetowy www.yups.pl.

Właścicielem marki jest spółka Planeta Mody sp. z o.o. Firma otwiera sklepy na zasadach franczyzy. Poszukuje najlepszych lokalizacji w mieście. Powierzchnia sprzedażowa lokalu to minimum 50 mkw.

Galeria Rembielińska to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka, które należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi PURE. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, dwóch banków, biura podróży i pralni.