Salon Pull&Bear
Salon Pull&Bear, Inditex

Przy Tauentzienstraße, głównej ulicy handlowej Berlina, otwarto pierwszy w Niemczech sklep należącej do największej światowej grupy odzieżowej Inditex marki Pull&Bear .

Sklep zajmuje dwa poziomy i mierzy łącznie 700 metrów kwadratowych. Klienci mogą w nim znaleźć zarówno kolekcję dla mężczyzn, jak i kobiet. Klienci z Niemiec mogli do tej pory kupować produkty brandu wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego, który działał w tym kraju od września 2011.

Wraz z pierwszym otwarciem, marka Pull&Bear dołącza do innych brandów Inditex, tj. Zara, Massimo Dutti, Zara Home i Bershka, które już prowadzą działalność na tym rynku. Grupa Inditex jest obecna na niemieckim rynku od 1999 roku. Obecnie firma posiada łącznie 92 sklepy swoich marek w 50 miastach tego kraju.

W Polsce grupa Inditex postawiła na zdecydowanie większą ekspansję. Do tej pory grupa otworzyła w naszym kraju 214 salonów swoich marek i ma w planach kolejne otwarcia w nowo budowanych centrach handlowych. W Polsce działają obecnie: 29 salony – Pull&Bear, 42 – Zara, 19 – Massimo Dutti, 41 – Bershka, 63 – Stradivarius, 13 – Oysho, 7 – Zara Home.