Galeria Wisła
Galeria Wisła

CREAM, zarządca Galerii Wisła, poinformował o kolejnej przedłużonej umowie najmu w płockim obiekcie. Tym razem, na kolejne lata z pierwszym płockim centrum handlowym związała się marka Ochnik.

Salon o powierzchni 81 mkw., operujący na parterze obiektu, pozostanie w dotychczasowym miejscu.

Ochnik rozpoczął swoją działalność w Płocku w listopadzie 2008 roku, właśnie w Galerii Wisła. Umowa pomiędzy stronami zakłada kontynuowanie współpracy przez kolejne 5 lat.

– To już jedno z ostatnich porozumień w ramach procesu przedłużania umów w Galerii Wisła. Dotychczas, udaje się w pełni realizować założony plan – sieci handlowe decydują się na dalszą działalność w centrum. Wysokie obroty, notowane przez naszych partnerów są głównym czynnikiem decyzji o dalszej działalności w tym, już 5-letnim obiekcie – mówi Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM.

Ochnik specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej. Kolekcje firmy tworzone są przez młodych projektantów śledzących światowe trendy jakie będą obowiązywać w modzie w danym sezonie.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, pozostaje jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów handlowych w Płocku.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.