Wizualizacja Centrum Handlowego Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Grono najemców Centrum Handlowego Nowy Rynek powiększyło się o markę z branży obuwniczej. – – Podpisana umowa najmu z CCC zakłada realizację salonu obuwniczego na powierzchni 613 metrów kwadratowych – powiedziała Sylwia Balczyńska, Kierownik ds. Najmu w TK Development.

Salon CCC w CH Nowy Rynek będzie największym salonem w Jeleniej Górze.

Nowy Rynek to śródmiejska galeria modowa, skupiająca marki popularne i pożądane, niektóre dotąd nieobecne w Jeleniej Górze. – W naszej galerii znajdą się sklepy: H&M, Reserved, Cropp Town, Mohito, SinSay, House oraz dwie hiszpańskie marki odzieżowe, Bershka i Stradivarius.

Poza wyżej wymienionymi markami odzieżowymi, na powierzchni około 250 mkw. otworzy się także Home&You, sklep z wyposażeniem wnętrz i dodatkami do domu.

– Najemcy wykazują duże zainteresowanie powierzchniami handlowymi w CH Nowy Rynek Doceniają centralną lokalizację w mieście i dogodne połączenia komunikacyjne, jak mnogość przystanków autobusowych i Dworzec PKS – dodała Sylwia Balczyńska z TK Development.

Start budowy CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze planowany jest na jesień br.

TK Development jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.