Sukcesja
Sukcesja

Fabryka Biznesu, inwestor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi, podpisała kolejną umowę najmu – z firmą Eurotel SA, która otworzy w Sukcesji salon iDream z produktami i akcesoriami Apple.

Salon Apple Premium Reseller o powierzchni 136 mkw. znajdzie się na parterze galerii handlowej. Eurotel SA to spółka notowana na GPW, prowadząca sieć około 350 punktów sprzedaży, m.in. T-Mobile i Play. Na mocy umowy z Apple Distribution International Ireland, w kwietniu została autoryzowanym sprzedawcą Apple w Polsce. Salony będą prowadzone pod nazwą iDream, a marka zadebiutuje 21 czerwca w Bydgoszczy.

Sukcesja przyjmie pierwszych klientów jesienią przyszłego roku. Będzie w pełni ekologicznym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z certyfikatem BREEAM. Na ponad 120 tys. mkw. powierzchni użytkowej i powyżej 51 tys. mkw. powierzchni najmu powstaną: galeria handlowa z około 170 sklepami i punktami usługowymi, strefa rozrywkowo-rekreacyjna m.in. z 9-salowym kinem, klubem Pure Jatomi Fitness i placem zabaw oraz dwupoziomowy parking na ponad 1000 aut.

Operatorem spożywczym została firma Piotr i Paweł SA. Wśród najemców są również m.in. Rossmann, LPP S.A. (salony odzieżowe Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay), Helios SA, LPP TEX SA (sklep Home & You), Top Secret, Mount Blanc (pierwsza w Łodzi pijalnia czekolady i kawy tej marki), Cefarm Warszawa SA, Orange, Itaka, Pure Health & Fitness, Lodziarnie Firmowe Grycan, Ania Kruk i Cukiernia Sowa. Komercjalizacją zajmują się zespoły Savills i Fabryki Biznesu.