Salon Avans
Salon Avans

W centrum handlowym Galeria Korona Kielce zostanie otwarty elektromarket znanej i lubianej przez polskich klientów, liczącej ponad 190 placówek ogólnopolskiej sieci Avans.

W nowym sklepie zlokalizowanym w Galerii Korona, mieszkańcy Kielc będą mogli znaleźć pełny asortyment sprzętu Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. Elektromarket Avans powstaje w miejscu, w którym do tej pory funkcjonował sklep innej marki RTV/AGD, należący do tego samego właściciela – Domex sp. z o.o. W roku 2012 właściciele spółki Domex przejęli markę Avans.

Avans to poza sklepami stacjonarnymi również sklep internetowy www.avans.pl, w którym klienci znaleźć mogą jeszcze szerszą ofertę produktową. Sieć Avans kładzie szczególny nacisk na nowe technologie najlepszych marek, proponując klientom niskie ceny, wspomagane dodatkowo cotygodniowymi ofertami promocyjnymi.

– Zachęcamy mieszkańców Kielc do zakupów zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym na www.avans.pl. Niezależnie od wybranej formy zakupy w Avansie są zawsze łatwe i przyjemne. Wszyscy, którzy mimo wszystko preferują tradycyjną formę zakupów, będą mogli w sobotę skorzystać z wyjątkowej oferty cenowej przygotowanej specjalnie na otwarcie w Kielcach – dodaje Agnieszka Pawelska

– Domex Sp. z o.o. stawia obecnie na intensywny rozwój sieci Avans, dlatego też dotychczas istniejący sklep w Galerii Korona funkcjonujący pod inną marką tej samej branży został zlikwidowany, a na jego miejscu powstał elektromarket kluczowej dla Domexu marki, czyli marki Avans. Najważniejsze z perspektywy naszych dotychczasowych klientów jest jednak to, że właściciel elektromarketu się nie zmienił, dzięki czemu wszystkie zobowiązania wynikające ze sprzedaży towarów i usług są nadal aktualne i zachowują swoją ciągłość – mówi Agnieszka Pawelska, specjalista ds. PR sieci Avans.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 190 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. Od początku roku 2013 sieć realizuje plan dynamicznej ekspansji w miastach, w których marka nie była dotychczas obecna. Do końca roku Avans chce otworzyć jeszcze kilkadziesiąt elektromarketów w całej Polsce.

Avans jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.