Marta Wybrańska
Marta Wybrańska

Za kluczowe procesy związane z komercjalizacją projektów, pozyskiwanie nowych marek do projektów prowadzonych przez firmę oraz aktywne uczestniczenie w procesach komercjalizacji i rekomercjalizacji wszystkich obiektów należących do Neinver Polska odpowiadać będzie nowy Senior Leasing Manager Marta Wybrańska.

Nowa Senior Leasing Manager będzie również uczestniczyć w pracach nad komercjalizacją nowego biurowca, który powstanie przy Galerii Katowickiej. W portfolio Neinver Polska są obecnie: Factory Outlet Warszawa Annopol, Warszawa Ursus, Kraków, Wrocław i Poznań, Futura Park w Krakowie, Galeria Malta w Poznaniu i budowana Galeria Katowicka.

Marta Wybrańska ma bogate doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi projektami leasingowymi na rynku polskim i międzynarodowym. W swojej pracy zawodowej zajmowała się zarówno komercjalizacją przestrzeni biurowych jak i powstających galerii handlowych, pracując m.in. dla Jones Lang LaSale Poland, GTC Kazimierz, TriGranit Management Corporation i Kulczyk Silverstein Properties.

Marta Wybrańska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i krakowskiej AGH, gdzie uzyskała licencję brokera nieruchomości.

Od 2012 roku jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) – światowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów związanych z branżą nieruchomości i budownictwa.

W Polsce Neinver obecny jest od 2000 roku. Firma wybudowała dotychczas 178 500 mkw. powierzchni handlowej, biurowej i przestrzeni publicznej, m.in. Galerię Malta w Poznaniu, Futura Park Kraków czy Factory Ursus i Annopol w Warszawie. Od 2009 roku spółka realizuje budowę Galerii Katowickiej.