Jednym z wystawców Shopping Center Forum 2013 FE będzie Katharsis Development. Uczestnicy jesiennej edycji Forum będą mogli zapoznać się z projektami firmy.

– To kolejne spotkanie w ramach Shopping Center Forum, w którym udział weźmie Katharsis Development. Podczas marcowej edycji Targów po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowaliśmy projekty komercyjne pod wspólnym logo HopStop, a także Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie. Portfolio Katharsis Development spotkało się z dużym zainteresowaniem najemców. Cieszę się, że wiele rozmów zainicjowanych na wiosnę zaowocowało umowami najmu. Liczymy na to, że we wrześniu najemcy odbiorą równie pozytywnie nasze nowe inwestycje oraz postęp przy realizacji dotychczasowych projektów. Nasza strategia to sukcesywne zwiększanie naszej obecności na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce poprzez przemyślaną akwizycję – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Piotr Wasilewski, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Katharsis Development.

– Ze względu na duże zainteresowanie potwierdzam również, że projekt – Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie – jest na ostatniej prostej. „Zielone światło”, które zyskała ta inwestycja to efekt istotnego przyspieszenia prac nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar olsztyńskiego dworca. Jesteśmy w stałym kontakcie z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem, angażując się we współpracę z władzami miasta. Zapraszam podczas Forum na stoisko 3.6, gdzie opowiemy o naszych realizacjach – dodaje Piotr Wasilewski.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.