W Outlet Factory Poznań pojawiła się propozycja dla najmłodszych klientów obiektu, która niewątpliwie ucieszy też dorosłych klientów. W poznańskim centrum wyprzedażowym otwarto plac zabaw. Dzięki umiejscowieniu placu zabaw w jednym z pasaży Factory, dzieci mogą bawić się w nim niezależnie od pogody.

Od teraz wszyscy dorośli klienci, którzy chcą zrobić zakupy bez swoich pociech u boku, mogą skorzystać z usług płatnego placu zabaw, który umili pobyt dzieciom w centrum wyprzedażowym.

Na dzieci czekają tam takie atrakcje, jak: zjeżdżalnie, basen kolorowych kulek czy wieża do wspinaczki. Powierzchnia placu wynosi 54 mkw.

Outlet Factory Poznań to 120 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Simple czy Calzedonia.

Factory zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dogodny dojazd zapewnia dobra lokalizacja – bezpośredni dostęp z autostrady Warszawa-Berlin, transport publiczny oraz bezpłatna linia autobusowa.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2000 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 84 500 mkw.

Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.