Kolekcja H&M Home

Salon marki H&M Home należącej do popularnej na całym świecie szwedzkiej grupy odzieżowej H&M poszerzy o asortyment modnych tekstyliów i elementów wystroju wnętrz ofertę poznańskiej Galerii Malta. Marka zadebiutuje w galerii jesienią.

– Bardzo się cieszymy, że H&M Home otworzy swój sklep w Galerii Malta. Uważamy, że asortyment produktów oferowanych przez firmę przypadnie do gustu klientom galerii i będzie to kolejny udany debiut nowego najemcy w naszym centrum – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Do tej pory sklepy marki H&M Home były obecne wyłącznie w krajach skandynawskich, w Niemczech, Holandii i Austrii, gdzie jest prowadzona także sprzedaż produktów on-line. Swoją pierwszą kolekcję marka promowała wiosną 2009 roku.

Umowa na wynajem powierzchni dla H&M Home w Galerii Malta została podpisana na początku czerwca. Marka zaprezentuje nową, jesienną kolekcję w salonie H&M, którego powierzchnia zostanie powiększona o dodatkowe 300 mkw.

Atutem marki H&M Home jest duża różnorodność produktów oferowanych w przystępnych cenach. W ofercie dominują geometryczne i etniczne wzory, bogato zdobione tekstylia, połączenia materiałów błyszczących i matowych.

Do tej pory klienci galerii mogli zaopatrywać się w dodatki do swoich domów i mieszkań w sklepach Home&You, Almi Decor oraz TK Maxx.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys.mkw. oferuje 160 sklepów, punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness Pure Jatomi oraz liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.