Centrum Handlowe Auchan Swadzim

Ofertę Centrum Handlowego Auchan Swadzim wzbogaci nowy najemca. Od 8 czerwca najmłodsi goście galerii mogą skorzystać z atrakcji oferowanych przez Jupi Park. Sala ma powierzchnię 90 mkw.

Utrzymana w konwencji dżungli sala Jupi Park została wyposażona w sprzęt, który wspiera rozwój psychomotoryczny maluchów. Obok krętych zjeżdżalni, trampolin oraz basenu z piłkami, najmłodsi odnajdą również labirynty czy kąciki tematyczne – majsterkowicza lub przebieralnię dla lalek. W oddzielnej salce z miękkimi matami mali odkrywcy mogą z kolei skorzystać z zabawek edukacyjnych.

Sieć parków rozrywki Jupi Park działa w największych polskich miastach i charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług, za co w 2013 roku wyróżniona została znakiem jakości KIDZONE. Oprócz pełnych atrakcji sal zabaw, firma oferuje również tematyczne imprezy urodzinowe w stylu czarodziejskim lub pirackim.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2. W ofercie galerii znajduje się ponad 50 sklepów. Są to m.in.: butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan Swadzim mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. Centrum Handlowe Auchan Swadzim dysponuje parkingiem na 3750 miejsc, z których 24 przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.