Wizualizacja marcredo Center Krosno

17 maja br. elbfonds Development sp. z o.o. dokonała transakcji zakupu nieruchomości w Krośnie przy ul. Sikorskiego na której wybuduje marcredo Center Krosno.

Koncepcja architektoniczna przewiduje powstanie połączonej z retail parkiem galerii handlowej o powierzchni najmu ok. 24 tys. mkw. Inwestor planuje zapewnienie dogodnej komunikacji dla klientów oraz odpowiednio dużego parkingu mieszczącego ok. tysiąc miejsc. Otwarcie centrum zaplanowane jest na IV kwartał 2014 r. / I kwartał 2015 roku.

Marcredo Center Krosno będzie największym obiektem handlowym w Krośnie i jego okolicach. Na terenie działki o wielkości ok. 9,6 ha powstanie centrum handlowe, którego oferta będzie obejmowała handel, usługi oraz rozrywkę i będzie skierowana do mieszkańców Krosna i okolic.

Położenie kompleksu handlowego przy ul. Sikorskiego spełnia warunki idealnej lokalizacji dla centrum handlowego o znaczeniu regionalnym: ul. Sikorskiego jest częścią osi łączącej centrum miasta z projektowaną drogą ekspresową S-19 oraz głównym elementem arterii handlowo–komunikacyjnej, łączącej ruch ze wszystkich osiedli mieszkaniowych i z dróg wjazdowych od strony Rzeszowa, Przemyśla i Ukrainy.

W ofercie centrum znajdzie się operator spożywczy, market budowlany, kino, sklep sportowy,  wiele sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, w tym także nieobecnych dotąd w Krośnie. Pojawią się tam również atrakcyjne sklepy lokalnych przedsiębiorców oraz stacja benzynowa. Klienci będą mogli pod jednym dachem zrobić zakupy oraz spędzić miło wolny czas, korzystając z bogatej oferty gastronomicznej i rozrywkowej. Marcredo Center Krosno stanie się ważnym miejscem na mapie całego powiatu.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Więcej o projektach Elbfonds Development na Shopping Center Forum.