Bonarka City Center

21 czerwca w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center otwiera się samoobsługowe Sushi California. Nowy punkt doskonale uzupełnia istniejącą już ofertę gastronomiczną Bonarki. Do potraw z kuchni włoskiej, amerykańskiej i tradycyjnej dołączyła teraz kuchnia japońska. Restauracja znajdować się będzie  w strefie foodcourt przy salonie Empik (poziom +1).

Inauguracja Sushi California jest kolejnym z wielu otwarć dokonanych ostatnio w Bonarce. Od niedawna działa tam największy w Małopolsce salon iSpot, a na zdrowe jogurty zaprasza Smooth the Fruit.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na terenie kompleksu znajduje się parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: U Siemachy o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.