Salon Greenpoint
Salon Greenpoint, Fandango

Firma Fandango, do której należy sieć sklepów Greenpoint oferująca odzież damską i akcesoria otworzy niebawem nowy sklep. Salon o powierzchni około 100 metrów kwadratowych znajdzie się w Galerii Świdnickiej.

Marka Greenpoint istnieje na polskim rynku już od pand 10 lat. Obecnie w Polsce działa łącznie 70 sklepów stacjonarnych, w tym 51 własnych placówek oraz 19 działających na zasadzie franczyzy . Firma kilka miesięcy temu zdecydowała się na otwarcie również sklepu internetowego. Asortyment wirtualnej placówki odpowiada produktom dostępnym w tradycyjnych sklepach marki.

Fandango umożliwia otwarcie sklepu na zasadach partnerskich. Przy współpracy franczyzowej firma wymaga lokalu o powierzchni od 80 do 120 mkw. powierzchni w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Marka skupia się na ekspansji głównie w centrach handlowych. Oferta sklepów Greenpoint skierowana jest do kobiet w wieku pomiędzy 25 a 40 lat. Brand obecny jest w centrach handlowych na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego i małopolskiego.