Iwona Kossmann
Iwona Kossmann

Po dobrym przyjęciu pierwszego sklepu stacjonarnego marki Kossmann w warszawskiej Galerii Mokotów, firma Kossmann Fashion sp. z o.o. zdecydowała się na otwarcie sklepu internetowego. Od niedawna klientki z innych regionów Polski mogą zamówić wszystkie produkty z aktualnej kolekcji marki za pośrednictwem e-sklepu.

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę wyłącznie ubrań biznesowych skierowanych do przedsiębiorczych kobiet.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych, 20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu. Założycielka w latach 2008-2010 piastowała funkcję prezesa Deni Cler SA, firmy posiadającej sieć 30 ekskluzywnych butików z odzieżą i akcesoriami dla kobiet, sprzedawanymi pod marką Deni Cler. Kossmann jest marką mody biznesowej, w której każda kolekcja wzbogacona jest biżuterią, a w przyszłości będzie także oferować akcesoria przydatne w biznesie. Cały asortyment firmy produkowany jest w Polsce.

Zgodnie z założeniami właścicielki każda kolekcja Kossmann będzie składała się z 25 modeli, wykonanych z wysokiej jakości materiałów głównie wełny, bawełny i kaszmiru.

Firma Kossmann Fashion sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 31 stycznia 2013 roku.