Salon PT
Salon PT

PT – nowa marka oferująca upominki oraz artykuły wyposażenia wnętrz zabezpiecza kolejne lokalizacje w największych miastach w Poslce.

Po przejęciu sieci Flo od spółki ADe Line SA, nowy właściciel sieci F.L.O. Retail  Poland sp. z o.o. zamierza pod szyldem PT ( Present Time) otworzyć kolejne sklepy oferujące artykuły wyposażenia wnętrz i małogabarytowe meble.

Jak poinformowała redakcję Retailnet Daiana Esena-Lendzion reprezentująca spółke F.L.O. Retail Poland, nowe salony zostaną uruchomione jeszcze w czerwcu tego roku.

– Sklepy PT niebawem ruszą w poznańskim centrum handlowym Poznań Plaza, w Galerii Łódzkiej oraz w warszawskich galeriach – Arkadii i Złotych Tarasach – powiedziała Daiana Esena-Lendzion.

Jak już informowaliśmy, po przejęciu sieci Flo w maju 2013 roku firma zamierza przekształcić wszystkie sklepy Flo na PT. Trzy salony pod nowym szyldem już działają w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Kaskada w Szczecinie oraz w Galerii Krakowskiej.

F.L.O. Retail  Poland sp. z o.o., jest franczyzobiorcą holenderskiej firmy Present Time. Średnia powierzchnia nowych sklepów będzie miała od 70 do 130 mkw. powierzchni. Asortyment nowej marki jest zbliżony do produktów dotychczas oferowanych w sklepach Flo. W ofercie PT znajdują się upominki, meble, artykuły wyposażenia wnętrz, drobny sprzęt domowy, niewielkie meble.