Krzysztof Brączek
Krzysztof Brączek

Krzysztof Brączek, pełniący dotychczas funkcję dyrektora Gemini Park Tarnów, został powołany na stanowisko dyrektora Gemini Park Bielsko-Biała. Jego miejsce w Tarnowie zajął Zbigniew Nowak.

Krzysztof Brączek, doświadczony manager z wieloletnią praktyką w branży retail oraz w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi przed objęciem stanowiska dyrektora w Gemini Park Bielsko-Biała, pełnił funkcję dyrektora w bliźniaczym obiekcie – Gemini Park Tarnów. Do jego głównych zadań będzie należało m.in. zarządzanie centrum w trakcie rozbudowy, koordynacja prac związanych z komercjalizacją nowej powierzchni oraz rekomercjalizacja części istniejącej. Krzysztof Brączek zajmie się również stworzeniem nowej strategii rozwoju centrum Gemini Park Bielsko-Biała.

– Po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała będzie największym centrum handlowym w regionie. Duży potencjał tego obiektu wymaga opracowania nowej strategii rozwoju. Jednym z jej elementów będzie przemyślany dobór najemców, którzy stanowią o jakości centrum – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała. – Jestem przekonany, że dzięki odpowiedniej komercjalizacji rozbudowanej części obiektu i rekomercjalizacji już istniejącej, razem z najemcami będziemy mogli cieszyć się wspólnym sukcesem – dodaje K. Brączek.

W centrum handlowym Gemini Park Tarnów funkcję dyrektora objął Zbigniew Nowak. Do zespołu wnosi on 13 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał m.in. jako zarządca i manager obiektów handlowych w firmach Healey & Baker oraz Tesco, gdzie odpowiadał w sumie za 230 tys. mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w ponad 170 obiektach handlowych w całej Polsce. Na nowym stanowisku Zbigniew Nowak będzie zajmował się m.in. przygotowaniem obiektu do rekomercjalizacji i koordynacją działań z nią związanych.

– Przez 3 lata funkcjonowania centrum mieliśmy okazje poznać potrzeby naszych klientów i wiemy jak spełnić ich oczekiwania, dlatego obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia nowych marek i powiększenia salonów już funkcjonujących. Jestem przekonany, że rekomercjalizacja obiektu dodatkowo wzmocni silną już pozycję Gemini Park Tarnów w regionie – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma ok. 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała działające od 2009 roku ma 32 tys. mkw. Na terenie centrum znajduje się ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.