Przetarg na działkę o powierzchni blisko 4 ha

21 czerwca w Centrum Outlet Factory Ursus będzie miało miejsce otwarcie salonu marki Próchnik. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Firma Próchnik posiada niemal 70 letnie doświadczenie w produkcji odzieży męskiej. W kolekcjach marki Próchnik znajdziemy przede wszystkim garnitury, koszule, krawaty, a także stylowe kurtki i eleganckie płaszcze, dzianinowe swetry oraz koszulki polo.

Factory Warszawa Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm m.in. takich jak: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimisimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Marka Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory – cztery w Hiszpanii oraz cztery w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64,5 tys. mkw.

Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.