CH Auchan Sosnowiec

W Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec pojawi się Kari – międzynarodowa marka sklepów oferujących buty. Nowy salon o powierzchni 200 mkw. zostanie otwarty 22 czerwca br.

Marka Kari weszła na polski rynek w maju 2012 r. Sieć liczy ponad 30 salonów i dynamicznie się rozwija. W salonie Kari znajdzie się obuwie oraz szeroka oferta dodatków i akcesoriów, m.in. pasków, szali, biżuterii oraz torebek wpisują się w aktualne trendy w modzie. Kari to zabawa modą, różnorodność produktów i atrakcyjne ceny.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Do dyspozycji oddano ponad 60 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Sosnowiec mieszczą się hipermarket Auchan oraz stacja paliw. Obiekt został otwarty w 1999 roku.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu.