Klub Pure Health&Fitness

– Poszukujemy nowych lokalizacji w głównych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, i w Katowicach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Gajewska, European Expansion Director, Pure Health and Fitness sp. z o.o.

Przedstawiciele sieci klubów fitness Pure Jatomi będą uczestnikami Shopping Center Forum. Spółka aktualnie planuje ekspansję na polskim rynku oraz wprowadza nowy koncept Fit! By Jatomi.

– Na Shopping Center Forum mamy nadzieję usłyszeć o nowych projektach, które mogliśmy przeoczyć w trakcie dotychczasowej weryfikacji rynku. Jak również planujemy po raz kolejny być może sprawdzić projekty handlowe, które wcześniej nie zakładały usług typu fitness w swoim tennat mixie. Poza tym poszukujemy lokalizacji pod nasz nowy koncept Fit! by Jatomi Fitness, w miastach powyżej 250  tysięcy mieszkańców. Interesują nas lokale o powierzchni  około 1,5 tys.- 2 tys. mkw., z dobrym dostępem do komunikacji publicznej – dodaje Gajewska.

Pure Health And Fitness sp. z o.o., właściciel sieci klubów fitness Pure Jatomi Fitness posiada w Polsce ponad 30 klubów fitness zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych. Pierwsza placówka spółki została otwarta w Polsce ponad trzy lata temu. W planach jest  dalsza ekspansja i wprowadzenie nowej usługi.

Poza Polską Pure Jatomi Fitness, działa w 6 innych krajach – w Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Indonezji i  Malezji. Spółka planuje dalszą ekspansję w regionie CEE.

Więcej o koncepcie sieci na Shopping Center Forum