Sadyba Best Mall z kolejnymi najemcami

Do grona najemców warszawskiego centrum handlowego Sadyba Best Mall w ostatnich miesiącach dołączyły nowe marki modowe.

Swoje sklepy otworzą Wólczanka, HOS&me, Calzedonia oraz Skok na Sok. Wkrótce nastąpi także otwarcie pierwszego w Polsce salonu z odzieżą męską pod marką Celio.

Oferta salonu Wólczanka skierowana jest do mężczyzn. Kobietom z kolei dedykowana jest sieć HOS&me z biżuterią oraz Calzedonia. Strefę gastronomiczną uzupełni sieć Skok na Sok. Nowością na polskim rynku będzie salon marki Celio. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, otwarcie pierwszego sklepu nastąpi najprawdopodobniej we wrześniu.

– Otwarcie sklepu marki Celio w galerii Sadyba Best Mall w Polsce potwierdza naszą udaną współpracę  europejską z marką Celio. Dodanie tej marki do oferty  galerii jest częścią szerszego programu zmiany składu najemców centrum Sadyba Best Mall. Świadczy to również o atrakcyjności naszych centrów dla sieci detalicznych zainteresowanych ekspansją w Europie Środkowej – mówi Gontran Thüring, dyrektor ds. najmu w Grupie Klépierre.

Poza nowym markami, które uzupełnią ofertę handlową obiektu, w galerii zmodernizowano strefę restauracyjną. Zaaranżowany na nowo food court podzielony został na trzy strefy: strefę ogólną z wygodnymi kanapami, strefę szybkiego jedzenia ze stolikami barowymi i hokerami oraz strefę rodzica z miejscami dla dzieci. Nowy wizerunek strefy food court wpływa, jak podkreślają przedstawiciele obiektu, na wyższą jakość i estetykę tego miejsca  oraz sprawia, że klienci  chętniej  spędzają w niej  swój czas.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Sadyba, przy ulicy Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. Sadyba Best Mall oferuje ok. 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.