Premium Parkett
Premium Parkett

21 czerwca do najemców Parku Handlowego Rawa w Katowicach dołączył sklep firmy, która oferuje produkty takie jak drewniane podłogi, panele i sztukaterie, a także usługi montażu i serwisowania – Premium Parkett

Premium Parkett uzupełnił wachlarz najemców katowickiego Parku, w którym mieszczą się sklepy z kategorii wyposażenia wnętrz. Lokal zajmuje powierzchnię ok. 160 mkw.

Firma została założona przez osoby, które zdobyły doświadczenie w branży budowlanej na rynkach polskim, niemieckim i austriackim. Premium Parkett jest producentem podłóg postarzanych i specjalizuje się w segmencie pokryć podłogowych, stolarki budowlanej i sztukaterii. W ofercie znajdują się produkty marek belgijskich – np. Orac Decor, NMC, niemieckich, takich jak Classen oraz polskich. Firma Premium Parkett zajmuje się również serwisowaniem wykonanych prac oraz doradztwem technicznym.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma pracuje nad rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu, rozbudową Centrum Handlowego Franowo oraz budową centrum handlowego w Lublinie.