Kolekcja Lavard
Kolekcja Lavard

Obecnie firma Lavard posiada 78 salonów w całej Polsce. Współpracuje z ponad 280 partnerami handlowymi oraz planuje ekspansję w krajach Europy Środkowej.

– Pierwsza połowa roku 2013 była zaskakująca dla nas. Jeszcze w lutym tego roku posiadaliśmy 52 salony a dziś posiadamy 78 w tym 10 salonów franczyzowych. Początkowo przewidywaliśmy otwarcie 15 salonów na rok 2013 – otworzyliśmy 26.  Bardzo cieszy nas obecna kondycja firmy – mówi prezes marki Lavard Marcin Gacek.

W II połowie 2013 roku marka otworzy salon o powierzchni 114 mkw. w Galerii Katowickiej w Katowicach. Będzie to drugi lokal marki w Katowicach a 16. w województwie śląskim. Kolejny punkt handlowy będzie działał w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Sklep będzie miał 103 mkw. i zacznie działać w IV kwartale tego roku.  Spółka podpisała także umowę najmu na lokal o powierzchni 114 mkw. w Galerii Bronowickiej w Krakowie.  Następne w City Center Poznań i CH Biała w Białym Stoku.

W związku z planowanym rozwojem marka przewiduje relokację salonów min.  w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej, w CH Focus Mall w Zielonej Górze, i w CH Jantar w Słupsku.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.

Lavard należy do Grupy Odzieżowej Gamatex.