Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

Alior Bank Express to miejsce, w którym można szybko załatwić swoje podstawowe finansowe sprawy: za darmo opłacić wszystkie rachunki i skorzystać z najpopularniejszych produktów bankowych. Lokal o powierzchni 68 mkw. został uruchomiony 25 czerwca 2013 w Outlet Park Szczecin Alior Bank.

– Teraz nasi klienci mogą jeszcze łatwiej zadbać o swoje finanse i przy okazji tanich zakupów wstąpić do banku – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Obecność banku mocno wyróżnia nasze centrum na tle innych polskich outletów, w których funkcje usługowe nie są tak dobrze rozwinięte – dodaje Machnicki.

Poza Alior Bank w części usługowej Outlet Park znajdują się biuro podróży, kantor, pralnia, fryzjer, salon sieci komórkowej i salonik prasowy.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łącząca centrum handlowo – rozrywkowe oraz centrum wyprzedażowe. Jedyne centrum wyprzedażowe w zachodniopomorskim, w którym znajduje się także pierwsze na Prawobrzeżu kino i supermarket powstało przy ul. Struga. Outlet Park w blisko 80 butikach oferuje markowe produkty co najmniej 30 procent taniej od cen w regularnych sklepach, codziennie, przez cały rok. Inwestorem obiektu jest Echo Investmant.