Restauracja McDonald’s

Nowy najemca wynajął lokal o powierzchni prawie 87 mkw., który jest zlokalizowany na 1 piętrze galerii pomiędzy sklepem Solar, a kantorem. Sklep Ecco-Geox, oferujący obuwie i akcesoria skórzane został uruchomiony w czerwcu.

W ostatnich miesiącach do grona najemców Alfa Gdańsk dołączyły: piekarnio-cukiernie Raszczyk (pow. 60 mkw.), salon Sinsay (pow. 249 mkw.), Lavard (pow. 90 mkw.), Apart (pow. 93 mkw.) oraz sklep 4F (pow. 163 mkw.).

Centrum Handlowe Alfa znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ul. Kołobrzeskiej 41c. Obiekt został oddany do użytku w październiku 2002 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 55 tys. metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia najmu to 20 tys. mkw. Na parkingu o powierzchni ok. 18 tys. mkw., znajduje się ponad 500 bezpłatnych miejsc. Alfa Centrum w Gdańsku posiada 80 sklepów i punktów usługowych, kino oraz ścianę wspinaczkową.

Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o.- europejski lider rynku centrów handlowych. Firma specjalizuje się w inwestycjach w eleganckie, śródmiejskie galerie handlowe. Realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe i specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie już od 40 lat natomiast w Polsce od ponad 10 lat.