Adidas
Adidas

26 czerwca 2013 roku rusza nowy salon marki adidas.

Sklep o powierzchni 517,85 mkw. znajduje się w Centrum Outlet Factory Annopol.

Adidas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek sportowych. W centrach Factory produkty adidas są dostępne od 2002 roku. Pierwszy salon uruchomiono w Factory w Ursusie. Salony adidasa obecnie znajdują się we wszystkich outletach zarządzanych przez Neinver Polska i mają ponad 2,8 tys. mkw. łącznej powierzchni.

Adidas to jedna z największych marek sportowych na świecie. Nowy sklep adidas outlet w Factory Annopol zapewni pełną ofertę sprzętu sportowego, uliczne kolekcje marki adidas Originals oraz produkty z najświeższej i najmłodszej kolekcji adidas NEO.

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim 122 sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Paris Optique, Vero Moda.

Bryła budynku Factory Annopol, przypominająca tradycyjne galerie handlowe, jest nowoczesna i minimalistyczna w formie. W centrum przewidziano także specjalne przestrzenie na terenie centrum: ForRest, Co-Working, Play Wall, a także plac zabaw dla dzieci.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery  w Hiszpanii  oraz  pięć w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64, 5 tys. mkw. Centra outlet to nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych.

Centra Outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.