Marta Orłowska
Marta Orłowska

Firma CBRE poinformowała o dwóch nowych pracownikach w dziale powierzchni handlowych i dziale doradztwa budowlanego w Polsce.

Marta Orłowska dołączyła do działu powierzchni handlowych jako starszy negocjator. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za negocjacje umów najmu w imieniu właścicieli obiektów handlowych, pozyskiwanie nowych najemców, jak również przygotowywanie analiz rynku oraz raportów dotyczących procesów komercjalizacji.

Marta Orłowska posiada sześcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracowała w firmie DTZ Polska w dziale powierzchni handlowych oraz w Rowland Communications, gdzie wspierała departament relacji korporacyjnych i finansowych.

Marta Orłowska jest absolwentką Uniwersytetu im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Kierunek Dziennikarstwo. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Posiada licencję Pośrednika Nieruchomości i jest w trakcie zdobywania certyfikatu Instytutu CCIM.

Jan Przeniosło został kierownikiem projektów (Project Manager) w dziale doradztwa budowlanego w oddziale w Krakowie. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami i kosztami nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych na terenie całej Polski.

Jan Przeniosło posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i kosztami w Polsce i na rynkach europejskich. Zanim dołączył do CBRE, prowadził własną firmę doradztwa budowlanego Bud-Consulting. Poprzednio pracował jako Kierownik Koordynacji Prac w firmie TriGranit-Arcadom Poland, gdzie był odpowiedzialny za kontrolę postępu robót przy budowie Bonarka City Center w Krakowie.

Jan Przeniosło ukończył Politechnikę Krakowską, Kierunek Inżynierii Lądowej oraz studia podyplomowe z Marketingu & Zarządzania na AGH w Krakowie.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.