Rozwiązania teleinformatyczne
Rozwiązania teleinformatyczne

– Targi Shopping Center Poland & Trade Fair to niepowtarzalna okazja do spotkań nie tylko z potencjalnymi kontrahentami. To także doskonały moment na przedstawienie nowych pomysłów aktualnym partnerom i klientom – podkreśla Paweł Dąbroś dyrektor sprzedaży, Pion Centa Handlowe i Budynki Biurowe, StarNet Telecom

– Możliwość bezpośredniego kontaktu wynosi relacje biznesowe na zupełnie inny poziom. Ma to szczególne znaczenie dla firm prowadzących działalność o takim charakterze, jak StarNet Telecom – zapewniających kompleksowe rozwiązania, każdorazowo dostosowywane do profilu klienta.

– Targi są też świetnym impulsem do rozwoju, inspirują. Taka kilkudniowa, intensywna wymiana doświadczeń i pomysłów zawsze owocuje nowymi rozwiązaniami, sposobami na jeszcze lepsze dostosowanie produktu do klienta.

– To wszystko powoduje, że Starnet Telecom od kilku edycji jest stałym uczestnikiem targów organizowanych przez Shopping Center Poland. Możliwość bycia częścią tego wydarzenia i zaprezentowania naszej oferty tak szerokiemu gronu wpływa korzystnie na rozpoznawalność naszej marki – podsumowuje Paweł Dąbroś.

Firma StarNet Telecom funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od roku 2001. Główną domeną działalności spółki jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Oferta StarNet Telecom to cała gama skutecznych rozwiązań opartych na wiedzy i doświadczeniu zespołu specjalistów, nowoczesnych technologiach i systemach czołowych producentów urządzeń teleinformatycznych. Każdego roku coraz więcej właścicieli i zarządców galerii handlowych i budynków komercyjnych decyduje się na outso­urcing usług telekomunikacyjnych. StarNet Telecom posiada ponad 50 realizacji w całej Polsce.

Przedstawiciele firmy StarNet będą obecni podczas Shopping Center Forum na stosiku 1,5