Kolekcja Sinsay

29 czerwca sieć sklepów odzieżowych Sinsay powiększy się o 2 punkty sprzedaży. Właściciel marki spółka LPP uruchomi sklepy o powierzchni 220 mkw. w Agorze Bytom i 257 mkw. w Galerii Piastów w Legnicy. Kolejny salon (275 mkw.) ma ruszyć w sierpniu w płockiej Galerii Wisła.

Obecnie na terenie całej Polski działa prawie 30 salonów w największych centrach i galeriach handlowych m.in.: w łódzkiej Manufakturze (pow. 315 mkw.), w rzeszowskim Millenium Hall i Galerii Rzeszów, w Galerii Solnej (pow. 248 mkw.), Silesia City Center, DH Renoma we Wrocławiu, Atrium Reduta w Warszawie, CH Zakopianka w Krakowie (218 mkw.), CH Stary Rynek w Kościerzynie (196 mkw.), w Galerii Echo w Kielcach (345 mkw.), w CH Jantar Słupsk (284 mkw.), Centrum Alfa w Olsztynie (350 mkw.), CH Turzyn w Szczecinie i w Poznań Plaza.

Sieć Sinsay do końca 2013 roku będzie liczyła ponad 50 punktów sprzedaży. LPP planuje również w tym roku uruchomić sklep internetowy Sinsay.

Sinsay jest najnowszym brandem w portfelu spółki LPP. Odzież przeznaczona jest dla dziewcząt w grupie wiekowej 15-24, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek. Salony Sinsay mają powierzchnię od 200 do 400 mkw. Planowane sklepy zlokalizowane zostaną przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych.

LPP SA jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich funkcjonuje w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.