Factory Kraków
Factory Kraków, Neinver

Z końcem czerwca dwa warszawskie centra wyprzedażowe należące do spółki Neinver Polska poszerzą swoją ofertę handlową.

W Factory Warszawa Annopol nastąpi otwarcie salonu Quicksilver, w Factory Warszawa Ursus sklepu sieci Regatta.

Quicksilver oferuje akcesoria dla fanów sportów ekstremalnych. W Factory Annopol sklep marki zajmie blisko 258 mkw. w ofercie znajdą się ubrania zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Firma Regatta natomiast oferuje odzież outdoorową. Wśród asortymentu sklepu znajdą się kurtki przeciwdeszczowe, bluzy polarowe, spodnie trekkingowe oraz koszulki termoaktywne. Ubrania produkowane przez tę markę przeznaczone są dla mężczyzn, kobiet, a także dzieci. Oprócz wspomnianej odzieży w salonie znajdziemy także plecaki, obuwie oraz akcesoria, a wszystko to wykonane z materiałów najwyższej jakości. Powierzchnia sklepu w Factory Ursus wynosi 113 mkw. Podobnie jak w pozostałych sklepach znajdujących się w Centrum Outlet Factory, wszystkie produkty tej marki będzie można nabyć od 30 do 70 proc. taniej niż w regularnych butikach.

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Paris Rossmann, Vero Moda.

Factory Warszawa Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm m.in. takich jak: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimisimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Obiekty należące do Neinver Polska zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum we wrześniu 2013 roku w Warszawie.