Bolesławiec City Center

Do grona najemców Galerii Bolesławiec City Center, należącej do Antan Development Polska, dołączył market odzieżowy Szachownica, który zajmie jeden z ostatnich lokali w Bolesławieckim obiekcie.

Nowy sklep zostanie otwarty już na początku września i zajmie powierzchnię 223 mkw.

Jak poinformowała redakcję Retailnet Edyta Bystra z firmy Antan – prace wykończeniowe już się rozpoczęły. Tym samym Antan jest na zakończeniu procesu komercjalizacji swojego pierwszego obiektu w Polsce.

– Cieszymy się, że w BCC reprezentuje bardzo ciekawy tenant-mix, dzięki czemu mieszkańcy Bolesławca mają do dyspozycji zróżnicowaną ofertę odzieżową. Samo centrum, tak jak tego oczekiwaliśmy, tętni życiem, a statystyki odwiedzin pozwalają na optymistyczne spojrzenie w przyszłość – mówi Edyta Bystra.

Galeria Bolesławiec City Center to pierwszy projekt w Polsce zrealizowany przez niemiecką grupę kapitałową Antan, która w ostatnich latach zarządzała ponad 500 tys. mkw. powierzchni komercyjnej w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Izraelu. Obecnie Antan Development Polska przygotowuje do realizacji kolejny projekt Galerii Handowej w Kaliszu, dysponuje również innymi gruntami w południowo zachodniej Polsce.

Sieć Marketów Odzieżowych Szachownica działa na polskim rynku od 2002 roku i posiada obecnie ponad 30 punktów sprzedaży w całej Polsce. Filozofią firmy jest dostarczanie odzieży i akcesoriów po możliwie najniższej cenie. Sieć prowadzi również sprzedaż produktów online za pośrednictwem własnego sklepu internetowego.

Firma Antan jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition (stoisko 2.2). Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.