Marka, która oferuje odzież w stylu miejskim i sportowym zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, posiadająca lokalizacje w centrach handlowych o różnych formatach na terenie całej Polski w najbliższym czasie powiększy się o 4 nowe salony. Sklep Divers mierzący 175 mkw. znajdzie się w Galerii Warmińskiej. Pozostałe sklepy, które planuje otworzyć firma Etos także znajdą się w podobnych miejscach.

Marka Diverse regularnie pojawia się każdego roku w nadmorskich miejscowościach, gdzie są otwierane sklepy tymczasowe brandu. Obecnie sieć Diverse tworzy 176 salonów stałych oraz 18 letnich, działających od czerwca do sierpnia. Właścicielem Diverse, która od 20 lat funkcjonuje wśród odzieżowych brandów, jest Etos SA.

Oferta sklepów obejmuje produkty Diverse, CLTN oraz Iridium. Każda z tych marek dedykowana jest odrębnym klientom o innych wymaganiach.

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi.

Marka CLTN pojawiła się na rynku w roku 2004 rozpoczynając swoją działalność od prezentacji kolekcji zimowej wtedy jeszcze pod nazwą Coalition. Pierwsze ubrania i akcesoria przeznaczone były głównie dla snowboarderów i narciarzy freestyle. Kolekcję letnią stworzono z myślą o ludziach uprawiających wtedy młodą dyscyplinę, jaką był kitesurfing. Pozytywny odbiór w środowisku spowodował rozszerzenie kolekcji o linie street i casual.

Marka Iridium to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poza designem oraz wysoką jakością wymagają odpowiedniego doboru materiałów oraz dbałości o stronę techniczną produktu. Iridium poza stroną techniczną oferuje dodatkowo styl, który można określić jako połączenie casual i active.