Laura Guidi
Laura Guidi

Laura Guidi, sieć z damską garderobą uruchomiła nowy kanał sprzedaży. Produkty dotychczas dostępne jedynie w sklepach stacjonarnych będzie można nabyć także za pośrednictwem  działającego od czerwca 2013 roku sklepu internetowego.

Laura Guidi obecnie dysponuje czterema butikami zlokalizowanymi w prestiżowych miejscach. Salony sieci znajdują się w warszawskiej Galerii Mokotów, CH Klif Warszawa, Galerii Echo w Kielcach oraz  przy ulicy Nowy Świat w Warszawie. Marka oferuje stroje biznesowe, kreacje koktajlowe, suknie wieczorowe oraz linię sportową.

Decyzja o uruchomieniu sklepu internetowego, jak poinformowano, zapadła już jakiś czas temu, ale oficjalnie strona działa od 22 czerwca 2013 roku. W ofercie sklepu on-line e.lauraguidi.pl znajduje się to samo co w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo w sklepie internetowym można nabyć ubrania w cenie outletowej.

Zakupy za pomocą sklepu internetowego marki można zrobić bez konieczności rejestrowania się przechodząc bezpośrednio do zawarcia umowy sprzedaży. Strona, niezależnie od tradycyjnego koszyka zakupowego, umożliwia zapisanie się na listę odbiorców newslettera z informacjami handlowymi dotyczącymi sprzedawcy, w tym w szczególności aktualnych promocji, nowych produktów oraz programów lojalnościowych.

Przekazanie produktów odbywa się za pośrednictwem dostawcy wskazanego przez użytkownika w zamówieniu bądź poprzez odbiór osobisty w wybranym salonie Laura Guidi. Czas dostawy jest ustalany zgodnie z deklarowanymi przez przewoźników terminami. Zamówienie zostaje przekazane dostawcy w ciągu 5 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia, nie wcześniej jednak niż po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sprzedawcy. W przypadku zamówień opłacanych z góry (przedpłata) dzieje się to po  potwierdzeniu przez serwis świadczący usługi pośrednictwa przy dokonywaniu wpłat przez internet, że wpłata została dokonana.

Zamówiony produkt można również odebrać osobiście (tylko po wcześniejszym umówieniu się) w jednym z firmowych salonów Laury Guidi znajdujących się w Warszawie tj. w Galerii Mokotów oraz Domu Mody Klif.

Przypomnijmy, marka Laura Guidi powstała 15 lat temu. Stworzyła ją Bożena Miszczak-Evans, która jest jej właścicielem oraz projektantką. Oferta Laury Guidi to dwie kolekcje sezonów: Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima, które obejmują wszystkie rodzaje damskich ubiorów. Całość kolekcji  uzupełniona jest szeroką gamą akcesoriów.

Poza Polską kolekcje marki można nabyć także w salonach firmowych w Moskwie i Kijowie.

Marka należy do Laura Guidi sp. z o.o.