Odzież w stylu casual ze swoich najnowszych kolekcji będzie mogła oferować polska sieć odzieżowa Carry dzięki powiększeniu do 520 mkw. swojego dotychczasowego lokalu w Gemini Park Bielsko-Biała.

– Carry to kolejna marka, która powiększy swój salon w Gemini Park Bielsko-Biała. Taką decyzję podjęły już także popularne brandy należące do grupy LPP: Reserved, House, Mohito, salon sportowy Martes Sport oraz salon obuwniczy CCC. Z satysfakcją zatem stwierdzam, że znane i uznane w Polsce marki widzą duży potencjał w naszym obiekcie i decydują się na znaczące powiększenie swoich lokali. A już niedługo będę mógł poinformować o kolejnym powiększeniu lokalu w naszym centrum najemcy o ogólnopolskim zasięgu  – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała oferuje ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Obiekt ma 27,5 tys. mkw. powierzchni handlowej i wkrótce zostanie rozbudowany. Po rozbudowie będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem Gemini Park Bielsko-Biała jest Gemini Holdings. Obiekt działa od 2009 roku. Wśród najemców centrum znajdują się: hipermarket Real, znane zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker oraz wiodący polscy detaliści m.in. Reserved, House, Mohito, Solar, Martes Sport czy Ryłko.