HopStop Radom realizowany przez firmę Katharsis Development pozyskał najemcę spożywczego. Klienci obiektu będą mogli zrobić zakupy w markecie sieci POLOmarket.

– Pierwszy oficjalny najemca HopStop Radom, sieć supermarketów POLOmarket, otworzy się w naszym obiekcie już w nowym layoucie. Będzie to trzeci w Polsce POLOmarket w nowej odsłonie – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Ewa Zurman, dyrektor ds. rozwoju w Katharsis Development.

HopStop Radom zlokalizowany będzie na terenie osiedla Gołębiów II, u zbiegu ulic Sempołowskiej i Paderewskiego. W trakcie budowy jest tu parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 1750 mkw. GLA z ogólnodostępnym parkingiem naziemnym dla 44 samochodów, w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie zaprojektowano dwa zjazdy z ulic Sempołowskiej i Paderewskiego. Strefa dostaw powstaje z lewej strony budynku, którego front znajdował się będzie od ulicy Sempołowskiej. W HopStop Radom zaplanowano powierzchnię dla operatora spożywczego, sieci fashion, drogerii i apteki. Obiekt będzie spełniał rolę osiedlowego mini-centrum handlowego. Generalnym wykonawcą jest P.H-U.B. Łucz-Bud Sp. z o.o.

Katharsis Development to firma deweloperska obsługująca przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze komercyjnym. W jej portfolio znajdują się centra handlowo-usługowe HopStop, a także Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie. Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie zakłada budowę nowych dworców PKS i PKP połączonych z galerią handlową, także w pełni zintegrowanych z transportem miejskim. Do kluczowych lokalizacji spółki Katharsis Development należą: Siedlce, Zamość, Radom, Ostrów Wielkopolski oraz warszawski Wawer-Falenica.

Katharsis Development jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition (stoisko 3.6). Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.