Sklep Saturn
Sklep Saturn, Saturn

Sieć Saturn planuje kolejne otwarcia w naszym kraju. Marka rozpoczęła rekrutację pracowników do marketów w Poznaniu i Krakowie. Planowane otwarcia marketów będą miały miejsce w czwartym kwartale br., wraz z otwarciami centrów handlowych Poznań City Center oraz Galerii Bronowice.

Zarówno w Poznaniu, jak i w Krakowie znajdują się już sklepy sieci Saturn. Nowy punkt w Poznaniu będzie miał powierzchnię 4 500 metrów kwadratowych. Natomiast market w Krakowie będzie mierzył 3 500 metrów kwadratowych.

Otwarciom kolejnych stacjonarnych sklepów towarzyszy ekspansja marki także w internecie. W 2012 roku uruchomiony został sklep www.saturn.pl, oferujący ponad 100 tys. artykułów. Dzięki tym działaniom sieć umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

W związku z rozwojem sieci prowadzona jest rekrutacja pracowników do obu nowych sklepów marki. Obecnie w Krakowie i Poznaniu rekrutacja dotyczy kandydatów na stanowiska kierowników działów handlowych, kierowników administracji, kierowników działu kas i obsługi klienta oraz kierowników działu magazynowego. W następnej kolejności poszukiwani będą pracownicy zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas.

Saturn to sieć elektromarketów, która obecnie posiada 18 sklepów w 12 miastach na terenie kraju i zatrudnia łącznie ponad 1200 osób.

Saturn należy do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie sieć dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach.

Przedstawicieli sieci Saturn będzie można spotkać w czasie odbywającego się w dniach 18-19 września Shopping Center Forum