Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Spółka Organic Farma Zdrowia odebrała lokal i przystąpiła do prac budowlanych i aranżacyjnych, w wyniku których powstaną kolejne delikatesy sieci w centrum handlowym. Lokal ma powierzchnię 135 mkw. co oznacza, że będą to największe delikatesy sieci poza Warszawą. Otwarcie placówki w Galerii Katowickiej planowane jest na początek jesieni bieżącego roku.

Firma planuje do końca roku otwarcie dwóch lokali w obiektach handlowych. Poza potwierdzoną już lokalizacją w Galerii Katowickiej, spółka prowadzi zaawansowane rozmowy także z innym inwestorem.

– Firma cały czas obserwuje zarówno istniejące centra handlowe, jak i te obecnie budowane. Zależy nam na otwarciu jak największych lokali, ponieważ chcemy umożliwiać klientom bezpłatne konsultacje z dietetykiem, a także degustacje produktów. Widzimy coraz większe potrzeby klientów, dlatego niektóre delikatesy w centrach handlowych mogą zostać powiększone. Wszystko jednak zależy od tego czy sąsiadujące lokale będą niewynajęte. Bardzo dobrze prosperują bowiem delikatesy oferujące 4,5 tysiąca produktów. W mniejszych lokalach sprzedawanych jest około 2,5 tysiąca produktów – mówi w rozmowie z Retailnet Bohdan Juchniewicz, odpowiedzialny za kontakt z mediami w spółce Organic Farma Zdrowia.

Największe delikatesy sieci Organic w centrach handlowych mierzą ok. 250 mkw. Średnia powierzchnia delikatesów w obiektach handlowych to ponad 50 mkw. Obecnie w Polsce działają 23 delikatesy sieci, a także sklep internetowy.