7th Street
7th Street

Firma 7th Street w ostatnich dniach otworzyła dwie nowe restauracje, a już niebawem planowane jest kolejne otwarcie.

Jedna z ostatnich restauracji powstała w Zabrzu. – Lokal o powierzchni 240 mkw. pozwalający pomieścić 140 gości usytuowany jest na ostatnim piętrze niedawno otwartej Galerii Zabrze – mówi Łukasz Błażejewski, manager ds. franczyzy 7th Street.

Działalność rozpoczęła też restauracja w samym centrum Olsztyna przy ul. Pieniężnego 18. Jest to przestronny lokal o powierzchni 150 mkw.

– Jesteśmy w trakcie poszukiwania oraz przygotowywania kolejnych lokalizacji pod restauracje, a kolejne najbliższe otwarcie mamy zaplanowane po wakacjach w Olkuszu na samym rynku – dodaje Łukasz Błażejewski.

7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. niektóre urządzenia kuchenne, ekspres do kawy, zamrażarki, lodówki, ogródek letni, elementy reklamowe oraz odzież roboczą.

Lokale pod szyldem 7th Street można uruchomić w formie baru samoobsługowego (7th Street –Grill & Bar), z daniami serwowanymi w jednorazowych opakowaniach, lub restauracji z pełną obsługą kelnerską i zastawą stołową (Restauracja 7th Street – Grill & Bar).

Sieć do końca 2013 roku ma tworzyć co najmniej 15 restauracji zarówno w centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach w miastach różnej wielkości.