Avans
Avans

Sieć elektromarketów Avans umożliwiła zakupy na responsywnej wersji swojego sklepu Avans.pl. Strona automatycznie dopasowuje swój wygląd do rozmiaru i kształtu urządzenia mobilnego, na którym jest przeglądana.

Na Avans.pl można wejść z każdego urządzenia mobilnego i korzystać z funkcjonalności, które oferuje strona w wersji klasycznej wyświetlanej w oknie laptopa.

Uruchomienie wersji responsywnej strony www.avans.pl to, jak poinformowali przedstawiciele spółki, wyjście naprzeciw potrzebom klientów, którzy coraz częściej odwiedzają sklep internetowy za pomocą swoich smartfonów lub tabletów.

-Chcemy im zapewnić pełen komfort korzystania. Wiele firm ogranicza się do wersji mobilnej, czyli uproszczonej wersji swojej strony dedykowanej przed wszystkim smartfonom. My poszliśmy jeszcze dalej – oferujemy klientom dowolność wyboru. Każdy smartfon czy tablet charakteryzuje się innym rozmiarem ekranu, co przy wersjach mobilnych często powoduje dyskomfort. Na Avans.pl problem został zminimalizowany, ponieważ wersja responsywna charakteryzuje się automatycznym dopasowaniem do kształtu i rozmiaru sprzętu, na którym jest przeglądana.  Korzyści płynące z użytkowania wersji responsywnej naszej strony najlepiej sprawdzić osobiście na swoim smartfonie lub tablecie. Dlatego zachęcamy naszych Klientów, by weszli na www.avans.pl i sami sprawdzili jakie to wygodne i praktyczne – mówi Grzegorz Ożóg, dyrektor ds. sprzedaży internetowej Avans.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych, sklep internetowy www.avans.pl oraz punkty odbioru osobistego zlokalizowane w największych aglomeracjach miejskich. Sieć dostarcza asortyment  sprzętu  Multimedia/RTV/AGD.

Avans zaprezentuje swoją ofertę na stoisku 2.5 podczas Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.