Zaułek Świętokrzyski

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Centrum Marino we Wrocławiu, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, Centrum Handlowego w Tarnobrzegu. – Na Shopping Center Forum zaprezentujemy nową usługę w naszym port folio – Property Management.  Dzięki temu naszym klientom zapewnimy kompleksowe usługi – zaczynając od komercjalizacji, po zarządzanie obiektem włącznie.  Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania kompleksowej oferty oraz kompletowania zespołu – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Michał Mazepa z MM Consulting.

– Uczestniczymy w Shopping Center Forum już od kilkunastu edycji. Dzięki temu poszerzyliśmy sieć kontaktów oraz zyskaliśmy nowych klientów – mówi Michał Mazepa.

– W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na udział w targach jako wystawca. Nasza decyzja podyktowana była nie tylko wysoką rangą targów, ale przede wszystkim możliwością prezentacji naszych nowych projektów szerokiemu gronu najemców oraz nowych usług, które zagoszczą w naszym portfolio. Na SCF będziemy prezentować przede wszystkich 3 najnowsze obiekty – Galerię Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, MultiPark Stara Gorzelnia w Sieradzu oraz Galerię 11tka w Lublińcu.

Galeria Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy zlokalizowana jest w centrum miasta, bezpośrednio przy świdnickim Rynku oraz węźle przesiadkowym. Galeria oprócz sklepów zaoferuje przestrzeń biurową, hotel Bad&brakefast oraz miejsce spotkań – plac przy galerii, który będzie miejscem spotkań dla Świdniczan.

MultiPark Stara Gorzelnia  będzie największym tego typu obiektem w Sieradzu i w promieniu 60 km od tego miasta, bezpośrednio przy rondzie, przy drodze krajowej 12, 14 i 83. W śród najemców znajdzie się duży market DIY, market spożywczy i RTV. MutiPark będzie dysponował dużym parking wzbogaconym o restaurację typu Drive.

Galeria 11tka w Lublińcu od lata działająca na lokalnym rynku, decyzją inwestora zostanie powiększona o ok. 4,5 tys. mkw. GLA. Dzięki temu oferta zostanie wzbogacona o kolejnych najemców, do tej pory nieobecnych na lokalnym rynku.

MM Consulting jest firmą specjalizującą się w  komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym  w obszarze nieruchomości komercyjnych. Oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie obiektów handlowych. Pomaga firmom zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych projektów,  jak również wspiera doradztwem już działające obiekty. Oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting będzie zajmować stoisko nr 4.2 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.