Wizualizacja Parku Handlowego Karuzela w Turku

Park Handlowy Karuzela w Turku uzyskał pozwolenie na budowę. Prace budowlane na terenie obecnego dworca PKS mają rozpocząć się już w sierpniu. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2013 roku.

Realizacja projektu Parku Handlowego Karuzela w Turku nabiera tempa. Park powstanie w centrum miasta, na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście. Przy nowopowstałym parku nadal będzie funkcjonował dworzec PKS.

Obiekt będzie miał 5220 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 15 punktów handlowo – usługowych. Do dyspozycji klientów będzie około 200 miejsc parkingowych.

Komercjalizacją Parku Handlowego Karuzela Turek zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.