Salon Triumph
Salon Triumph

Nowy najemca w gdańskiej Galerii Przymorze zajmie lokal o powierzchni 62 mkw. W najbliższych dniach zostanie otwarty sklep popularnej sieci z bielizną damską – Triumph. Sklep znajdzie się w otoczeniu takich marek jak Marilyn, C&A, Reserved, Takko Fashion czy Mohito.

Triumph International to jeden z największych producentów bielizny na świecie. Firma jest obecna w ponad 120 krajach oferując swoje kluczowe marki: Triumph, Sloggi, Valisere i Hom.

W Polsce firma posiada około 700 punktów sprzedaży, w tym prawie 150 salonów franczyzowych, 10 salonów własnych (salony firmowe i outletowe), oraz pozostałe sklepy oferujące produkty Triumph.

Salony własne marki Triumph znajdują się w Warszawie w Złotych Tarasach, w Katowicach w Silesia City Center oraz w Krakowie w CH Bonarka. Ponadto do sklepów własnych należą również salony outletowe, które zlokalizowane są w Fashion House Piaseczno, Factory Ursus, Fashion House Gdańsk, Factory Wrocław, Fashion House Sosnowiec, Factory Poznań oraz Ptak Outlet w Łodzi.