Marka oferująca bieliznę damską, założona w 1990r., w chwili obecnej posiada około 300 sklepów w Kanadzie. Kolejne 300 placówek zlokalizowanych jest w ponad 30 krajach na całym świecie. Ostatni działający w Polsce sklep sieci La Senza zamknięto w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

– Z przykrością informujemy, iż został zamknięty ostatni sklep La Senza w Polsce. Dziękujemy naszym stałym jak i tymczasowym klientom za wspólnie spędzone lata, za okazane zaufanie, wyrozumiałość i serdeczność której doświadczaliśmy każdego dnia. Przepraszamy za niedociągnięcia z naszej strony i mamy nadzieję, iż pozostaniemy na długo w Państwa pamięć – czytamy na profilu Facebook marki.

La Sezna, kanadyjska marka bieliźniana, założona w 1990r., w chwili obecnej posiada około 300 sklepów w Kanadzie. Kolejne 300 placówek zlokalizowanych jest w ponad 30 krajach na całym świecie.

Marka La Senza oferuje klientom wysoką jakość produktów oraz szeroką gamę bielizny w przystępnych cenach. W swojej ofercie posiada bieliznę na każdą okazję, od piżam, szlafroków i koszulek po halki, gorsety, szeroki wybór biustonoszy i majtek oraz produkty do pielęgnacji ciała i różnego rodzaju akcesoriów.