Jupi Park
Jupi Park

W najbliższych dniach w centrum outletowym Factory Warszawa Annopol zostanie otwarty park rozrywki dla dzieci sieci Jupi Park. Placówka w Factory będzie oferować najmłodszym liczne atrakcje, takie jak baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynt, tor z samochodzikami, armatki, monitor dotykowy, cymbergaj, tematyczne kąciki zabaw i inne.

Średnia powierzchnia lokali Jupi Park w mniejszych miejscowościach to 100 do 150 mkw. Sale w większych miastach są wielkości od 300 do 500 mkw.

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim 122 sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Paris Optique, Vero Moda.

Bryła budynku Factory Annopol, przypominająca tradycyjne galerie handlowe, jest nowoczesna i minimalistyczna w formie.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64 500 mkw.. Factory jest pierwszą i największą siecią centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku.

Centra Outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.

Neinver zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 5.6 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.