TUI Centrum Podróży w Parku Handlowym Bielany

Od 8 lipca br. biuro podróży działające w Parku Handlowym Bielany mieści się w nowym lokalu. Biuro przeszło rebranding, mający na celu ujednolicenie wyglądu i oferty zgodnie z wytycznymi sieci.

Nowe biuro TUI Centrum Podróży usytuowane jest w pasażu Parku Handlowego Bielany, ale w innej jego części – przy głównym wejściu do galerii i naprzeciw salonu EMPiK. To nadal biuro własne sieci TUI. Zmianie lokalizacji towarzyszyła również zmiana szyldu na TUI Centrum Podróży oraz adresu e-mail ([email protected]).

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Klienci Parku mają do wyboru szeroki wachlarz produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Na terenie Parku znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco Extra.

Park Handlowy Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo autostrady A4 i obwodnicy, a także położenie u zbiegu trzech dróg krajowych zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 4000 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Już w 2014 roku Park Handlowy Bielany przyjmie gości w nowym, jeszcze większym i nowocześniejszym obiekcie. Będzie mógł zaoferować swoim klientom około 200 sklepów znanych i lubianych marek na ponad 145 tys.mkw. powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów będzie też parking z 4700 miejsc postojowych. Projekt rozbudowy i modernizacji obiektu inspirowany jest z jednej strony atmosferą i symboliką Wrocławia, z drugiej zaś wartościami kojarzącymi się ze Skandynawią i skandynawskim designem.

Inter Ikea Centre Polska SA zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 1.7 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.