Atrium Kasztanowa
Atrium Kasztanowa

Latem oferta centrum rozszerzy się o salony sportowe Nike i Adidas / Reebok. Jeszcze w tym roku do Atrium Kasztanowa dołączą: supermarket Intermarché i pierwszy w regionie salon H&M.

Na przełomie lipca i sierpnia 2013 roku, na parterze centrum, zaplanowano otwarcie salonu Nike. Zajmie on blisko 100 mkw. powierzchni. W asortymencie salonu, poza ofertą największego na świecie producenta obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, znajdą się również produkty marki Vans.

W tym samym czasie, na pierwszym piętrze, nastąpi otwarcie zmodernizowanego salonu digisport, od tego momentu pod szyldem Adidas / Reebok. Na blisko 100 mkw. powierzchni będzie można znaleźć ofertę odzieży i obuwia sportowego tych producentów. W Atrium Kasztanowa klienci mogą się również zaopatrzyć w salonach Sizeer i Campus.

W ostatnim czasie w centrum otworzył się punkt z mrożonymi jogurtami Yogoland, swoją lokalizację zmienił również salon CCC, którego powiększony lokal można znaleźć na parterze centrum, przy kawiarni Śnieżynka. W nowej odsłonie otworzyły się również sklepy Wrangler Lee i Gatta. Jeszcze w tym roku do grona najemców Atrium Kasztanowa dołączy supermarket  Intermarché oraz pierwszy w Pile sklep sieci H&M. W Atrium Kasztanowa mieści się również jedyny w regionie multipleks z czterema salami kinowymi – Kino Helios oraz elektromarket Media Expert.

Atrium Kasztanowa ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 67 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Reserved, Sephora, Mohito, Camaieu, Pawo, Wojas,  Funk’n’Soul, Diverse, CCC, Cropp, House, Esotiq, Monnari, Home&You, Apart, Ochnik. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.

Właścicielem obiektu jest Atrium European Real Estate Limited. Grupa jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie. W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.

Przedstawiciele spółki będą uczestnikami Shopping Center Forum. Swoje projekty zaprezentują na stoisku 5.5 już 18-19 września 2013 roku w Warszawie.