Salon Triumph
Salon Triumph

Na 16 lipca 2013 roku zaplanowano otwarcie nowego salonu franczyzowego marki Triumph, który będzie znajdował się w Galerii Przymorze w Gdańsku.

Salon o powierzchni około 59 mkw. został zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce, która zgodna jest z aktualnymi standardami marki.  Obecna aranżacja to między innymi szaro – beżowa kolorystyka ścian, przytulny wystrój przymierzalni, eleganckie meble, oraz nowy sposób ekspozycji towaru.

Triumph International jest jednym z największych producentów bielizny na świecie. Firma jest obecna w ponad 120 krajach oferując swoje kluczowe marki: Triumph, sloggi, Valisere i Hom.

W Polsce firma posiada około 700 punktów sprzedaży, w tym prawie 150 salonów franczyzowych, 10 salonów własnych (salony firmowe i outletowe), oraz pozostałe sklepy oferujące produkty Triumph.

Salony własne marki Triumph znajdują się w Warszawie w Złotych Tarasach, Katowicach w Silesia City Center oraz w Krakowie w CH Bonarka. Ponadto do sklepów własnych należą również salony outletowe, które zlokalizowane są w Fashion House Piaseczno, Fashion Outlet Center Ursus , Fashion House Gdańsk , Fashion Outlet Center Wrocław, Fashion House Sosnowiec, Fashion Outlet Center Luboń /Poznań  oraz Ptak Outlet w Łodzi.

Portfolio firmy  to szeroki asortyment bielizny Triumph i sloggi. Kobiety w każdym sezonie znajdą dla siebie zgodne z aktualnymi trendami propozycje z kolekcji  bielizny dziennej, nocnej oraz strojów kąpielowych.