Maciej Mędrek
Maciej Mędrek

Stanowisko starszego negocjatora w Dziale Powierzchni Handlowych Savills – spółki świadczącej usługi w branży obrotu nieruchomościami objął, związany przez ostatnie 5 lat z firmą P.A. Nova SA z Gliwic Maciej Mędrek.

Maciej Mędrek w P.A. Nova SA zajmował stanowisko starszego managera ds. wynajmu. Koordynował proces najmu, pozyskiwał nowych najemców oraz uczestniczył w opracowaniu koncepcji najmu, dla m.in.: Galerii Sanowa w Przemyślu, Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu, Galerii Miodowej w Kluczborku.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ścieżkę zawodową w sektorze nieruchomości komercyjnych rozpoczynał w firmie Parkridge Retail Development jako Leasing Coordinator. Początkowo, odpowiedzialny był za koordynację procesu najmu w obiektach Focus Park (Focus Mall) w Rybniku, Bydgoszczy oraz Zielonej Górze. Następnie, jako Tenant Coordinator, koordynował proces aranżacji lokali kilkunastu najemców w Galerii Focus Mall w Bydgoszczy.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.