CH Atrium Biała
CH Atrium Biała

W sierpniu 2013 roku do grona najemców położonego 2,2 km od serca Białegostoku, liczącego ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej centrum handlowo-usługowego Atrium Biała dołączy salon z modą męską – Lavard. W ostatnim czasie oferta centrum poszerzyła się także o punkty Manicure Express i Sushi To Go. Jesienią natomiast planowane jest otwarcie dwupoziomowego salonu Reserved.

Lavard to polska marka, oferująca odzież męską na każdą okazję i zgodną z obowiązującymi w modzie trendami. Będzie to pierwszy salon tej firmy w Białymstoku i zajmie ponad 150 mkw. powierzchni centrum. Lavard uzupełni ofertę mody męskiej w Atrium Biała, którą reprezentują takie salony, jak m.in.: Bytom, H&M, Esprit, Cropp Town, czy Carry.

Punkt usług Manicure Express jest zlokalizowany w okolicach sklepów: Empik i Sephora. Jest to kolejna marka w ramach branży zdrowia i urody w Atrium Biała. Kosmetyki i perfumy można znaleźć również w ofercie perfumerii Marionnaud i Sephora, drogerii Rossmann oraz Super Pharm.

W czerwcu, w centrum pojawił się również nowy punkt gastronomiczny – Sushi To Go. Firma specjalizuje się głównie w zestawach na wynos, ale japońskie dania można również zjeść na miejscu, w strefie restauracyjnej Atrium Biała. Sushi To Go uzupełniają ofertę KFC, Subway, Pizza Dominium, yGrek, Kebaba, Hokus Pokus, Cafe Club, Coffe Point, czy Czas na Herbatę.

Jesienią w białostockim centrum zacznie działać dwupoziomowy salon Reserved. Na ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni znajdą się m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

Atrium Biała to centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od serca Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket Real, market z elektroniką Media Markt oraz wielosalowe kino Helios.  Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Adidas, 5.10.15, Apart, Badura, Big Star, Bytom, Calzedonia, Carry, CCC, Cropp, Deichmann, Ecco, Empik, Esprit, Gatta, Gino Rossi, Home&You, KFC, Lee Wrangler, Mango, Monnari, Nike, Ochnik, Orsay, Promod, Rossmann, Sephora, Smyk, Solar, SuperPharm, Triumph, Vero Moda, Vision Express. Dla klientów Atrium Biała przeznaczono blisko 970 miejsc parkingowych.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych ( m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku).

Atrium Biała oraz inne projekty spółki Atrium Poland będą prezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum, która odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.